Vyhraj Monte Carlo na celý víkend s plnou nádržou!

Hraj s autopožičovňou AGAMA o skvelý víkend s úžasným autom Škoda Rapid Spaceback MONTE CARLO. Užívaj si toto celý víkend s plnou nádržou a to celkom ZDARMA. Zapoj sa do súťaže na našom Facebooku a VYHRAJ!

 

Škoda Rapid Spaceback vo verzii Monte Carlo, je v prvom rade vizuálne odlíšenie. Vďaka spojeniu čiernej a červenej farby, pôsobí športovo a agresívne. Vpredu vyčnieva čierna maska spolu s čiernym spodným spojlerom nárazníka. Vo výbave je aj predĺžené okno na piatych dverách. To plynule nadväzuje na panoramatickú strechu, vďaka ktorej si spestríte jazdu týmto zaujímavým autom. Celkový dizajn podčiarkujú základné disky s priemerom 16 palcov. Interiér ma mnoho kožených prvkov, volant, hlavicu riadiacej páky a ručnú brzdu. Všetky kožené prvky sú prešívané červenou niťou. Sedadlá sú čalúnené do kombinácie čiernej, sivej a červenej pôsobia naozaj športovo. So spoľahlivým motorom 1.2 TSI 110PS môžete vyraziť pokojne na akýkoľvek výlet. V tomto aute sa budete cítiť naozaj výnimočne :-).

Bližšie informácie a popis vozidla nájdete v našom vozovom parku: https://autopozicovnaagama.sk/vozovy-park/skoda-rapid-monte-carlo/

Výhra: Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo 1.2TSI 110 PS na víkend s plnou nádržou

Podmienky súťaže :

  • uhradenie 250€ depozitu za vozidlo
  • limit 600 km na víkend
  • výherca musí vlastniť vodičský preukaz min. 2 roky
  • vrátenie umytého a čistého auta, v pôvodnom stave

 

 

Hraj o toto vozidlo na 3 dni s plnou nádržou na našom Facebooku

 

 

Comments (Nekomentované)

Call Now Button