Partnerský program Autopožožičovne AGAMA Profitujte s nami

Auto je neodmysliteľnou súčasťou podnikania, má pre každého z nás veľký význam. Ak ste sa nestretli so situáciou, ktorá by vám toto tvrdenie dokázala, teší nás to a vieme zariadiť aj to, aby sa vám to ani nikdy nestalo.

Vážime si každú spoluprácu, veď aj vďaka tomu máme stabilné miesto na trhu. Pripravíme pre vás balíček služieb, šitý na mieru pre vaše podnikanie. Sme féroví a preto je spolupráca s nami skutočne vyvážená, výhodná pre obidve strany. Oslovte nás s požiadavkou o individuálny balíček služieb a môžete získať aj tieto benefity:

Zľavu na poskytované
služby až do výšky 5 % z ceny.

Poskytneme vám moderné autá v 100 % stave.

Reklamný priestor na vysoko navštevovanej stránke

Získate náskok pred konkurenciou.

Korektný prístup, rýchle jednanie, primerané auto, ktoré nepreplatíte.

Partnerský program Autoservisy a opravovne

Kvalita vašich služieb je skutočne dôležitá. To pre vás žiadna novinka určite nie je. Zákazníkom záleží na tom, ako si odvediete svoju prácu, zvlášť v dnešnej dobe, plnej konkurenčného boja. Gro je samozrejme na vás. My vám vieme pomôcť s jedným dôležitým detailom, vďaka ktorému budete pred zákazníkmi vyzerať skutočne profesionálne.

Väčšinou je servis dohodnutý vopred, no keď k vám prídu zákazníci, ktorým sa auto pokazilo nečakane, určite mnohí z nich ocenia, ak im ponúknete vozidlo, ktoré môžu mať hneď k dispozícii, na dobu neurčitú – dokedy vy jeho auto neopravíte, alebo kým ho on bude potrebovať. Od nás si môžete, vozidlo vhodné na tieto účely, zapožičať. Aby sa vám to oplatilo, samozrejme, máme pre vás pripravenú zľavu a tiež ďalšie výhody, na ktorých sa môžeme dohodnúť na osobnom stretnutí. Kontaktujte nás.

Aj vďaka spolupráci s nami vás budú vyhľadávať noví zákazníci a predošlí sa k vám budú radi vracať.

Partnerský program Výroby, distribučné spoločnosti a predajcovia

Riadenie a organizácia vo výrobnej spoločnosti sú náročné a každá časová úspora vám určite padne vhod. Práve na vašu časovú úsporu vieme zamerať našu spoluprácu.

Určite sa vám stalo, že vďaka väčšej, či nečakanej objednávke, ste nemali dostatok áut. Vy, alebo váš kolega stratil možno celý deň hľadaním auta, ktoré by bolo voľné práve v ten deň, ktorý ste potrebovali. Vďaka nám sa nemusíte už viac starať o dodanie auta. Máme pre vás k dispozícii dodávky, ktoré pokryjú nedostatok, alebo výpadok áut vo vašom vozovom parku, samozrejme za zvýhodnenú cenu, špeciálne pre vás.

Aj osobné autá vo vašej spoločnosti mávajú, bohužiaľ, poruchy, či musia chodiť pravidelne do servisu. Vďaka spolupráci s nami už nemusíte ostávať bez nich a riskovať tak nespokojnosť partnerov, či zákazníkov. Nenechajte sa obmedzovať občasným výpadkom áut z vášho vozového parku. Výhodným riešením pre vás je spolupráca s nami, ktorá vám ušetrí nielen čas, ale aj peniazedobré meno. Kontaktujte nás a dohodneme si stretnutie.

Sme tu, aby ste nemeškali s dodávkou tovaru, či na obchodné stretnutia. Napredujte spolu s nami.

Zaujala vás naša ponuka? Kontaktujte nás

Máte otázky? Chcete vedieť viac o našom partnerskom programe? Spojte sa s nami. Radi Vám odpovieme na všetky otázky.

+421 909 23 23 23

Call Now Button